آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Super Jump Cartoon Hero v1.2

آیا دوست دارید و تمایل دارید تا به بهترین قهرمان پرش در بازی Super Jump Cartoon Hero تبدیل شوید ؟ بله درست حدس زدید. شما می توانید واقعا به عنوان بهترین و کامل ترین بازیکن در بازی انتخاب شوید. شخصیت های کارتونی مورد علاقه خودتان را انتخاب نمایید و سپس بالاترین نمرات را در شبکه های اجتماعی به دست آورید . گیم پلی این بازی به صورت کارتونی عرضه شده است. از طریق اسلاید می توانید با دشمنان مبارزه نمایید و به سمت جلو پرش نمایید. شایان توجه بوده که گرافیک این بازی به صورت سه بعدی طراحی شده است.

ویژگی های اصلی:

طراحی سه بعدی گرافیک بازی

کسب بالاترین نمرات

گیم پلی کارتونی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود