آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Sorceress Of Fortune v1.038 + data

Sorceress of Fortune پنجمین داستان از یک مجموعه بازی به سبک نقش‌آفرینی است که در مقایسه با نسخه اصلی دارای صدای واضح‌تر و گرافیک اچ‌دی می‌باشد و با سیستم نبرد پازل استراتژیک که دارد یک تجربه سرگرم کننده جدید را برای شما تضمین می‌کند.

ویژگی‌ها:

توسعه داستان با 25 جادوگر که در مجموعه‌ای از داستان‌ها ظاهر می‌شوند

سیستم حرکات ترکیبی که در آن مهارت‌ها بسته به نوع تجهیزات فعال می‌شوند

دارای گرافیک دو‌بعدی اچ‌دی با انیمیشن‌های جذاب‌تر و زیباتر

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود