آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Cat & Dog: Games for Kids 6-9 v1.1

Cat & Dog: Games for Kids  حاوی داستان های زیبا و تعاملی برای سیستم عامل اندروید بوده که برای کودکان سنین 6 الی 9 سال فوق العاده مناسب و کاربردی می باشد. در این بازی شما بایستی با ماجراجویی های مختلفی رو به رو شده که بایستی آن ها را به اتمام برسانید. این بازی یک راه سرگرم کننده و منحصر به فرد برای کودکان شما می باشد. گرافیک این بازی به صورت سه بعدی و شگفت انگیز عرضه شده است. سطح های مختلفی را انتخاب نموده و به راحتی مراحل را به انجام برسانید.

ویژگی های اصلی:

راه بسیار عالی برای سرگرمی

انتخاب سطوح منحصر به فرد

گرافیک خیلی خوب و جذاب

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
پرش به لینک دانلود