آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Man – Zombie Adventure v1.1.3

در بازی Man – Zombie Adventure بایستی سعی کنید زامبی ها را به صورت کامل کنترل کرده و به صورت کامل با آن ها مبارزه نمایید. در این بازی شما بایستی تا می توانید تاخت و تاز نمایید. وظیفه شما این است که به راحتی با زامبی های خطرناک مبارزه نموده و آن ها را به کام مرگ بفرستید. در خیابان مبارزه کرده و زامبی ها را برای همیشه نابود نمایید. تعداد نامحدودی از دشمنان در بازی وجود داشته که بایستی آن ها را از بین ببرید. گرافیک این بازی به صورت شگفت انگیز و اچ دی عرضه شده است.

ویژگی های اصلی:

گرافیک شگفت انگیز اچ دی

نابود کردن همه زامبی ها

نابود کردن دشمنان در بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود