آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Spit’N’Run v1.0.7180 + data

به لوگی، لامای ستاره جدید در دنیای بازی‌های پلتفرمر سلام کنید! Spit’N’Run یک بازی ماجراجویانه است که در آن باید با دویدن، پریدن، هل دادن، کشیدن، کج کردن، مبارزه و پرتاب کردن آب دهان به قهرمان بازی کمک کنید تا ماجراجویی‌اش را در 5 جهان منحصربه‌فرد و چالش‌برانگیز با موفقیت به پایان برساند.

ویژگی‌ها:

بازی کلاسیک پلتفرمر دو‌بعدی با محیط‌های زیبای سه‌بعدی

دارای بیش از 21 مرحله در 5 دنیای منحصربه‌فرد

انبوهی از هیولاها و غول‌های قدرتمند را شکست دهید

به نحو دلخواه خود به لوگی لباس بپوشانید

سرگرم کننده برای تمامی سنین

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود