آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

StressLocator Pro v2.10

StressLocator Pro به راحتی قادر است ضربان قلب شما را اندازه گیری کرده و به راحتی قادر است مشکلات عاطفی شما را بررسی نماید. از این پس وضعیت روحی و جسمی خود را به صورت کامل کنترل کرده و نتایج را با دوستان خود به اشتراک بگذارید . اطلاعات خود را در زمینه مشکلات روحی و جسمی خود بالا ببرید و نتایج را به دوستان خود اطلاع دهید. از این پس می توانید آرامش را به ذهن و خانه خود بازگردانید. به راحتی سطح تمرکز و آرامش خود را اندازه بگیرید و نتایج را به آسانی گزارش کنید.

ویژگی های اصلی:

گزارش کردن اطلاعات مربوط به وضعیت جسمی و روحی

رابط کاربری زیبا و شیک

بررسی مشکلات عاطفی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود