آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Note Fighter v1.0

Note Fighter نام یک بازی جذاب و فانتزی برای یادگیری موسیقی و نوت های مربوط به آن می باشد. این بازی با سه سطح مختلف و متفاوت عرضه شده که پیشنهاد می کنیم حتما آن را امتحان کنید. لطفا دقت داشته باشید که این بازی شبیه ساز خوانندگی نیست ، بلکه شبیه ساز موسیقی و نواختن می باشد. این بازی تنها یک بازی ساده بوده و فقط جنبه آموزشی دارد. رابط کاربری این برنامه و انیمیشن های به کار رفته در برنامه به صورت حرفه ای طراحی گردیده اند. سطح های دشواری ، معمولی و آسان را انتخاب کرده و آهنگ زدن و یادگیری نوت ها را آغاز نمایید.

ویژگی های اصلی:

انتخاب سطوح آسان و سخت و متوسط

رابط کاربری زیبا و شیک

آموزش نوت زنی و آهنگ زدن

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود