آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

KarmaRun v1.0.1

پرش ، اسلاید ، گول زدن دشمنان ، عبور از موانع و شخصیت های جذاب همه و همه در بازی KarmaRun وجود دارد ! در این بازی شما بایستی سعی کنید از تله های دشمنان فرار کنید و گرفتار آن نشوید. بیش از چهار کاراکتر در بازی وجود داشته که می توانید یکی از آن ها را انتخاب نمایید. این بازی همراه با چهل سطح منحصر به فرد و جذاب عرضه گردیده است. همچنین خاطر نشان می کنیم که بیش از 120 ماموریت در دسترس می باشد. قدرت های یو پی اس را در طول بازی جمع آوری کرده و طلاهای متعددی را به دست آورید.

ویژگی های اصلی:

جمع آوری طلا و قدرت های یو پی اس

وجود 120 ماموریت جذاب

در دسترس بودن 40 سطح

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود