آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Crack Attack 1.0.1

Crack Attack نام یک بازی پازل یا همان ترکیب رنگ ها با یکدیگر می باشد. آیا دوست دارید رنگ های مشابه را با یکدیگر تطبیق دهید ؟ اگر این طور است حتما این بازی جذاب را امتحان نمایید. یادگیری این بازی فوق العاده آسان و راحت می باشد. شانس خود را امتحان کرده و بالاترین امتیاز را کسب نمایید. این بازی فوق العاده سرگرم کننده و هیجان انگیز واقع شده است. رنگ ها را کنار یکدیگر گذاشته و آن هایی که شبیه هم هستند را با هم از بین ببرید و امتیازات متعددی را به دست آورده و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

ویژگی های اصلی:

بهترین بازی پازل تطبیق رنگ ها

گیم پلی جذاب و سفارشی

یادگیری آسان و ساده

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود