آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Seabeard v1.5.2 + data

در بازی ماجراجویانه Seabeard قدم در جای پای کاپیتان سیبرد بزرگ بگذارید و در یک اقیانوس پرتکاپو با جزایر مختلف به کاوش بپردازید. بازی را با سرعت دلخواه خود پیش ببرید و مسیر خودتان را انتخاب کنید، می‌توانید به یک آشپز مشهور، باستان‌شناس بی‌باک و یا جنگجوی مرگبار تبدیل شوید.

ویژگی‌ها:

در دنیایی زیبا و جذاب آزادانه به کاوش بپردازید

شخصیت‌های گوناگون ساکن جزیره را ملاقات کنید

در فعالیت‌های بسیار متنوع از قایق‌رانی و ماهیگیری تا مبارزه و پخت و پز شرکت کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود