آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Super Adventure Pals v1.0.0

Super Adventure Pals نام یک بازی جدید و فانتزی مبارزه با هیولاهای منحصر به فرد بوده که طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. در این بازی نقش آفرینی شما به حمله به هیولاها و نابود کرند تمام آن ها دعوت می شوید. از بهترین و جدیدترین سلاح ها برای نابود کردن هیولاهانیز استفاده نمایید. یاد بگیرید که چطور می توانید به یک فرد ماجراجو تبدیل شوید. همچنین شما می توانید با افرادی که در شهر حضور دارند به صورت کامل تعامل داشته باشید. گرافیک این بازی خیلی خوب و فانتزی عرضه شده است.

ویژگی های اصلی:

گرافیک خیلی خوب و جذاب بازی

نبرد با انواع هیولاهای مختلف

گیم پلی جذاب و فانتزی

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود