آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Harry’s LapTimer Rookie v19.0.4

Harry’s LapTimer Rookie نام یک ابزار مفید و کاربردی برای خودروها می باشد. این برنامه کاربردی به شما اجازه می دهد تا دوستان خود را در جاده شناسایی کنید و از سرعت آن ها مطلع گردید . این برنامه برای این کار از سنسورهای قدرتمندی استفاده می نماید. رانندگی خود را بهبود ببخشید و به راحتی نقاط ترمز و شتاب را به آْانی یاد بگیرید. رابط کاربری این نرم افزار فوق العاده زیبا و شیک طراحی گشته است که پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان آن را از  دست ندهید.

ویژگی های اصلی:

رابط کاربری زیبا و شیک

طراحی خیلی خوب نرم افزار

نمایش خودروهای تعیین شدن در جدول

استفاده از جی پی اس در برنامه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود