آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Wedding Escape v2.1.6

Wedding Escape  نام یک بازی خنده دار ولی هیجان انگیز برای دستگاه های مبتنی بر اندروید می باشد. در این بازی شما به عنوان یک بازیکن وظیفه دارید از مراسم عروسی خود به صورت کامل فرار نمایید. سکه ها و طلاهای متعددی را به دست آورده و سپس از عروسی به صورت کامل فرار نمایید. در واقع برای حل معما باید از جشن عروسی خودتان فرار کرده و امتیازات متعددی را به دست آورید. گیم پلی این بازی به صورت چالش انگیز عرضه شده است. بیش از 60 کاراکتر در بازی وجود داشته که می توانید آن را انتخاب نمایید.

ویژگی های اصلی:

انتخاب شخصیت های گوناگون در بازی

گیم پلی جذاب و سفارشی

گرافیک خیلی خوب

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود