آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Low Poly – 3D Live Wallpapers v1.3

Low Poly – 3D Live Wallpapers مجموعه ای از تصویر زمینه های زنده جذاب و فانتزی برای گوشی های اندرویدی بوده که می توانید از آن ها استفاده نموده  وبا نصب آن به تصویر زمینه های جدیدتر و فانتزی تری نیز دسترسی داشته باشید. همین حالا تصویر های چند ضلعی مورد نظر خودتان را دانلود نموده و آن ها را به راحتی انتخاب نمایید. انیمیشن ها و تصاویر به کار رفته در این بسته به صورت کاملا سه بعدی طراحی گردیده اند. رابط کاربری این مجموعه نیز بسیار زیبا می باشد.

ویژگی های اصلی:

وجود تصویر زمینه های سه بعدی

رابط کاربری زیبا و شیک

تصویر زمینه چند ضلعی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود