آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Micro Battles 3 1.00.0

با استفاده از بازی Micro Battles 3 با دوستان خود به نبردهای کلاسیک 8 بیتی بپردازید! این بازی عناوین باشکوه بازی‌های دهه 1970 و 1980 را به دستگاه اندرویدی شما می‌آورد تا با مارها، اتومبیل‌ها، روبات‌ها و سامورایی‌ها برای کسب بهترین رکورد به رقابت بپردازید. با استفاده از دو دکمه (یکی برای هرکدام از بازیکنان) بر روی یک دستگاه، می‌توانید زمین نبرد را به هرجایی که می‌خواهید ببرید. یکی از دوستان خود را با خود همراه کنید، یک استراتژی انتخاب کنید و از رقابت هیجان‌انگیز و مفرح بازی لذت ببرید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود