آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Flight Control v5.1

در Flight Control آسمان‌ها را امن نگاه دارید، یک بازی به شدت اعتیادآور که یادگیری آن تنها یک دقیقه طول می‌کشد، اما پس از آن نخواهید توانست آن را زمین بگذارید. در این بازی هدف شما این است که هواپیماها را به فرودگاه هدایت کنید، اما مراقب باشید تا با هم برخورد نداشته باشند. به نظر آسان می‌آید؟ برای تحت کنترل درآوردن هرج و مرج باید استراتژی هوشمندانه و چشمان تیزبینی داشته باشید. در این بازی 5 فرودگاه منحصربه‌فرد و 10 هواپیمای مختلف شامل هلیکوپتر و جت‌های نظامی وجود دارند.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود