آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Nubs’ Adventure v1.4

Nubs’ Adventure یک بازی ماجراجویی اکتشافی برای دستگاه های مبتنی بر اندروید بوده که شما باید به Nubs  کمک کنید تا بتواند خانه خود را که پس از حمله evil Reds نابود شده است را بازسازی نماید. اما لطفا توجه داشته باشید که نابز تنها نیست ، در این سفر موجودات دیگری نیز حضور داشته که نابز را همراهی می کنند. با کاوش در جهان مختلف دشمنان را نابود و از تله های خطرناک نیز عبور نمایید. با evil Reds به صورت کامل مبارزه کرده و او را به کام مرگ بفرستید. با جمع آوری الماس های موجود در بازی می توانید خانه نابز را به صورت کامل بازسازی نمایید.

ویژگی های اصلی:

بازسازی کامل خانه نابز و نابود کردن evil Reds

گیم پلی سفارشی و اعتیاد آور بازی

جمع آوری الماس در بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود