آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Riddled Zombie v1.0.7

موزیک بازی Riddled Zombie  توسط jompositor طراحی و عرضه گردیده بود. Riddled Zombie یک بازی بسیار زیبا همراه با گرافیک شگفت انگیز و هنری پیکسلی بوده که به تازگی برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. بیش از سه کاراکتر و شخصیت در بازی وجود داشته که می توانید یکی از آن ها را انتخاب نمایید. بازی از حالت آنلاین نیز پشتیبانی کرده و به شما اجازه می دهد تا امتیازات خود را در شبکه های اجتکاعی با دیگران به اشتراک بگذارید. داستان این بازی به این صورت بوده که یک آزمایشگاه مخفی در شهر Mexico  واقع بوده که این آزمایشگاه با ویروس Z مبارزه خواهد کرد. در سال 2065 تمام شهر و روستا از بین می روند. بدون شک نیویورک  آخرین سنگر بشریت و انسان ها خواهد بود. این بیماری وحشتناک به صورت کامل تمام انسان ها را مبتلا خواهد کرد. شما باید عسی کنید تا جلوی این بیماری را بگیرید و دشمنان پیکسلی خود را از بین ببرید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود