آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Push&Escape v1.0.3

Push&Escape صرفا یک بازی پازل ساده برای اندروید نیست، افرادی از تمامی سنین می‌توانند از این بازی لذت ببرند. این بازی مغز شما را تا آخرین حد به چالش می‌کشد! بیش از 11 نوع دومینوی مختلف را جابجا کنید، بلند کنید و هل بدهید تا در نهایت بتوانید آخرین دومینو را به زیر بکشید! اما این همه ماجرا نیست، شما باید راه خروج را به خاطر داشته باشید و در آخر به سرعت فرار کنید!

ویژگی‌ها:

بیش از 200 مرحله برای به چالش کشیدن ذهن شما

گرافیک واقع‌گرایانه و انیمیشن‌های سه‌بعدی

5 نوع موسیقی مختلف جهانی

5 ژانر انیمیشن‌ برای شخصیت‌های بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود