آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

2048 A.D. 1.1

2048 A.D. تجربه‌ای کاملاً بازسازی شده و مورد تجدید نظر قرار گرفته از بازی پازل اصلی 2048 را در اختیار شما قرار می‌دهد. این بازی بسیار اعتیادآور بوده و در عین حال ساده می‌باشد، در این بازی به جای اعداد خسته‌کننده با کاشی‌های تاریکی و روشنایی، خیر و شر و فرشته و شیطان سر و کار دارید. جهت‌گیری خود را مشخص کرده و سرنوشت دنیا را تعیین کنید!

ویژگی‌ها:

سبک طراحی گرافیکی پیکسلی

قابلیت ذخیره خودکار پیشرفت بازی

جدول امتیازات و دستاوردهای گوناگون

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود