آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Playroom v1.4 + data

Playroom یک بازی پازل منطقی با گرافیک زیبا است که نسخه‌ای نوآورانه‌تر از سایر بازی‌های ژانر فرار از اتاق را به شما ارائه می‌کند. در این بازی برای به انجام رساندن هر مرحله باید اشیاء پنهان را بیابید، آیتم‌های جدید بسازید و پازل‌های منطقی و ریاضی جالب را حل کنید. این بازی چالش‌برانگیز برای کسانی که از تفکر و حل مسأله لذت می‌برند ساخته شده است.

ویژگی‌ها:

شامل بیش از 26 مرحله چالش‌برانگیز

پازل‌های منطقی اعتیادآور با گرافیک زیبا

قابلیت بازی بر روی انواع گوشی‌ها و تبلت‌ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود