آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Ace Froggy Jump v1.0

Ace Froggy Jump یک بازی ماجراجویانه اعتیادآور منحصربه‌فرد برای اندروید است که در آن باید به قورباغه فراگی کمک کنید تا با پریدن از سکویی به سکوی دیگر تا آسمان بالا برود. از بالن‌ها و موشک‌ها استفاده کنید تا بتوانید بالاتر بروید و دشمنان را نابود کنید.

ویژگی‌ها:

برای حرکت به چپ و راست دستگاه را کج کنید

سکه‌ها و جواهرات را جمع‌آوری کنید

برای پرتاب موشک صفحه را لمس کنید

آیتم‌های شتاب‌دهنده را بردارید و بالاتر بروید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود