آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Convert Everything Pro – Units v1.0.115

Convert Everything Pro – Units  نام یک نرم افزار کاربردی برای تبدیل واحد و حتی ماشین حساب قدرتمند نیز می باشد. با استفاده از این برنامه شما عزیزان می توانید به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن واحدها را به یکدیگر تبدیل نمایید. این برنامه در واقع بهترین ابزار برای تبدیل واحد اندازه گیری ها می باشد . برنامه از واحد های زیر به صورت کامل پشتیبانی می نماید . برنامه در واقع تبدیل واحد همه چیز می باشد که پیشنهاد می کنیم حتما آن را نصب نمایید.

 

پشتیبانی از واحد های :

ماشین حساب های Finance w/ 144 financial

محاسبه وزن مولکولی/جرم مولی

ماشین حساب DPI اندروید

مبدل واحد ها و محاسب

شتاب زاویه ای

شتاب خطی

زاویه

واحد فرکانس

تبدیل واحد پتانسیل الکتریکی

اندازه حلقه

دمای فر

مصرف سوخت

اعداد بزرگ

شماره تلفن الفبایی

مبدل واحد متریک
مبدل پوشاک

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود