آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Zombie Fortress : Trophy Pro v1.0.3 + data

در بازی Zombie Fortress : Trophy Pro آفت زامبی‌ها در حال جارو کردن جزیره ژوراسیک است، آیا شما می‌توانید به انسان‌ها کمک کنید در برابر مردگان متحرک جان سالم به در ببرند؟ از یک زیستگاه قدیمی قلعه‌ای ساخته شده، بازماندگان دیگر را در جزیره پیدا کنید و در حالی که به دنبال لوازم و مهمات دیگر می‌گردید، آنها را به قلعه خود باز گردانید و از آن‌ها محافظت کنید.

ویژگی‌ها:

محیط سه‌بعدی باز و وسیع برای کاوش و پرسه زدن

سلاح‌های مختلف شامل کلت، کمان و تفنگ

قابلیت موتورسواری در هر زمان و هر مکان

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود