آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Zombie Fortress : Ice Age Pro v1.0.3 + data

در بازی Zombie Fortress : Ice Age Pro در عصر یخبندان 10 هزار سال قبل از زمان حال، در جزیره ژوراسیک زامبی‌ها شیوع پیدا کرده‌اند. در جزیره‌ای یخ‌زده که موجودات غول‌پیکر وحشی وجود دارند، روبرو شدن با یک ماموت 8 تنی می‌تواند مهلک باشد، اما شما شکارچی هستید و باید شکار کنید.

ویژگی‌ها:

محیط سه‌بعدی وسیع و باز برای کاوش و پرسه زدن

سلاح‌های مختلف شامل تفنگ و تیر و کمان

جیپ با یک تفنگ تک‌تیرانداز قدتمند

اسب وفادار که می‌توانید با یک سوت صدایش بزنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود