آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

MATTE SERIES CM12.1 THEME v1.4

MATTE SERIES CM12.1 THEME یک تم مات برای موتور تم سیانوژن 12.1 است که گوشی اندرویدی شما را به وسیله یک رابط کاربری تمیز و ساده کاملاً بازسازی می‌کند. این تم از رنگ خاکستری مات استفاده کرده و در آن می‌توانید از میان سه رنگ اصلی شامل آبی، قرمز و آبی سیر انتخاب کنید. با بیش از 50 آیکان اصلی و اختصاصی و والپیپرهای زیبا، این تم گوشی هوشمند شما را کاملاً تغییر می‌دهد. انیمیشن بوت زیبای این تم حتی پروسه بوت را نیز برایتان لذت‌بخش می‌کند.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود