آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

BATTLEFIELD DASH v1.0.1

BATTLEFIELD DASH یک بازی ساده به سبک اکشن تیراندازی برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که در میادین نبرد به سرعت حرکت کرده و خود را برای از بین بردن تعداد بیشتری از دشمنان به چالش می‌کشید. این بازی ممکن است بر روی دستگاه‌های قدیمی‌تر روان اجرا نشود.

ویژگی‌ها:

می‌توانید با کشیدن انگشت خود شخصیت را به چپ و راست هدایت کنید

اگز با یک دشمن، گلوله و یا مانع برخورد کنید، بازی تمام خواهد شد

با کشتن همه دشمنان بر روی صفحه نمایش می‌توانید جایزه بگیرید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود