آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

HAMMER’S QUEST v1.2.0

HAMMER’S QUEST یک بازی ساده به سبک اکشن نقش‌آفرینی برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که در آن همراه جنگجوی چکش به نبرد می‌پردازید. در این بازی شما در نقش یک جوان بازی می‌کنید که به یک چکش قدرتمند مجهز شده، آیا می‌توانید فرمانروای تاریکی را شکست بدهید؟ ضربات خود را تکرار کنید، حمله نیرومند انجام دهید، دفاع کنید… همه این‌ها توسط یک کنترل ساده تک‌لمسی! از یک مبارزه سرگرم‌گننده سرعتی و در عین حال استراتژیک لذت ببرید! قوی‌ترین چکش را بردارید و عازم ماجراجویی شوید!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود