آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Peppa in the Supermarket 1.0.10

Peppa in the Supermarket یک بازی آموزشی برای کودکان است که در آن باید آیتم‌های مختلف را پیدا کنند. خوک مادر یک لیست از اجناسی که باید از سوپرمارکت بخرند تهیه کرده و خوک پدر به همراه جورج و پپه به خرید رفته‌اند. در بالای صفحه نمایش یک لیست خرید وجود دارد و شما باید به پپه کمک کنید تا همه آیتم‌هایی که در لیست وجود دارند را پیدا کند. با دقت به ویترین‌ها نگاه کنید و وقتی که آیتمی از لیست را مشاهده کردید، آن را در سبد خرید بیاندازید. مراقب پدر و جورج نیز باشید، زیرا آن‌ها همیشه می‌خواهند چیزهای اضافه در سبد بیاندازند.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود