آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Lifeline v1.6.4

در بازی ماجراجویانه Lifeline شما به شخصیتی به نام تیلور کمک می‌کنید تا در برابر چالش‌های مختلفی که با آن مواجه می‌شود، زنده بماند، تصمیمات مرگ و زندگی بگیرد و با عواقب آن روبرو شود. در این بازی داستانی تعاملی و جذاب در مورد یک سقوط بر روی سیاره بیگانه به شما ارائه می‌شود. تیلور تنها مانده است، سایر اعضا یا مفقود شده و یا از بین رفته‌اند و دستگاه ارتباطی تنها خود تیلور را می‌یابد. این بازی تجربه‌ای بسیار منحصربه‌فرد را بر روی دستگاه‌های جدید به شما ارائه می‌کند که در آن داستان به صورت زنده اجرا می‌شود و همچنان که تیلور سعی در زنده ماندن دارد، اعلان‌ها برای شما پیام‌های جدید به نمایش در می‌‌آورند.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود