آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Crush Eggs v2.1

Crush Eggs یک بازی کلاسیک پازل است که در آن به ترکاندن تخم‌مرغ‌ها می‌پردازید و به محض شروع بازی دیگر نخواهید توانست دست از آن بردارید. این بازی می‌تواند مغز شما را پرورش دهد. برای بازی کافیست تعداد دو یا بیشتر از تخم‌مرغ‌های همرنگ را لمس کنید. محدودیت زمانی وجود ندارد، اما برای عبور از هر مرحله باید به امتیاز هدف دست پیدا کتید.

ویژگی‌ها:

هرچه تخم‌مرغ‌های بیشتری بترکانید، امتیاز بیشتری می‌گیرید

سعی کنید همه بلوک‌ها را پاکسازی کنید تا امتیاز زیادی بدست بیاورید

بمب جادویی و پشتیبان‌های دیگر به شما در کسب امتیاز بیشتر کمک می‌کنند

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود