آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

City Craft 3: TNT Edition v1.0.3

به مدت 30 سال است که جهان معکب در یک خرابه نفهته شده است. در یک فاجعه جهانی وحشتناک همه چیز از بین رفت و شهرستان ها و روستاهای کوچک نابود شدند و هیچ شهر و یا روستایی باقی نماند ، اما جهان معکبی نیز توانست جان سالم به در ببرد. توضیحات فوق مربوط به بازی City Craft 3: TNT Edition می باشند. اکنون شما باید تمام تلاش و سعی خود را به کار ببرید و زنده بمانید. شما در سه دنیای مختلف کاوش خواهید کرد. سعی کنید در سریع ترین زمان ممکن جلوی این فاجعه را بگیرید.

ویژگی های اصلی :

کاوش در سه جهان مختلف

گیم پلی فانتزی و جذاب بازی

کاوش در جهانی پر از شن و ماسه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود