آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Stack Attack Classic Premium v1.0.5

Stack Attack Classic Premium بازسازی جدیدی از بازی معروف Stack Attack را در شکلی نوآورانه به شما ارائه می‌کند. یکی از سه کارگر را انتخاب کرده و در انیار همه چیز را با ترتیب مناسب قرار دهید، زنجیره‌ای از جعبه‌ها را جمع‌آوری کرده و بر اساس رنگ ترکیب کنید، به صف کنید و امتیاز بگیرید. جایزه‌ها، چیزهای مخفی و کنترل لذت‌بخش بازی باعث رقابت شما با دیگران می‌شود.

ویژگی‌ها:

دارای سه حالت بازی کلاسیک، ساده و چالش‌برانگیز

شخصیت‌های مخفی و انواع جایزه‌های جدید

جدول امتیازات و دستاوردهای آنلاین

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود