آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Snake v1.0

Snake بهترین نسخه بازی مار کلاسیک برای سیستم عامل اندروید می باشد. گیم پلی جذاب و بی نظیر این بازی شما را شگفت زده و متجعب خواهد کرد. از برخورد با موانع اجتناب کرده و در معادن زیرزمینی عبور نمایید. بیشترین امتیازات را به دست آورده و پاداش های خود را در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید. آیا شما به اندازه کافی شجاع هستید که بتوانید با کاوش در غار ها گنج های پنهان را پیدا نمایید ؟ کافی است خودتان امتحان نمایید.

 

ویژگی های اصلی:

پیدا کردن گنج های پنهان در بازی

کاوش در معادن زیرزمینی و جذاب

گیم پلی سفارشی و بی نظیر

عبور از تمامی موانع

گیم پلی کلاسیک و بی نظیر

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود