آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Nambers 1.1.0

Nambers برای یادگیری بسیار آسان و ساده می باشد. Nambers  می تواند عملکرد مغز شما را بهبود ببخشد . سلول های مختل را انتخاب کرده و آن ها را به سمت راست و چپ تغییر دهید. در حال حاضر برای انجام این بازی هیچ محدودیت خاصی وجود ندارد. این بازی شامل 50 مرحله سخت و جذاب بوده که پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان آن را از دست ندهید. هدف شما این است که تمامی ستاره ها و امتیازات را کسب نمایید و سپس آن ها را در شبکه های اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارید.

ویژگی های اصلی:

کسب تمامی امتیازات در بازی

وجود 50 مرحله سرسخت و جذاب

بسیار آسان برای شروع

اشتراک گذاری امتیازات

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود