آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Bubble Shoot Pet 1.2.35

آیا بازی تیراندازی حباب ها را دوست دارید ؟ اگر این طور است توصیه می کنیم که به هیچ عنوان بازی Bubble Shoot Pet  را از دست ندهید. در این بازی وظیفه شما به عنوان یک بازیکن است که حباب های رنگی کهبر روی صفحه نمایش هستند و به سمت پایین هستند را حذف نموده و به صورت کامل از بین ببرید. در واقع باید بیش از ده حباب را به صورت همزمان و یک جا از بین برده و در نهایت امتیازات به دست آمده را با دوستان خودتان به اشتراک بگذارید. منتظر سطح ها و مراحل جدید باشید.

ویژگی های اصلی:

وجود 12 سطح بی نظیر و فوق العاده جذاب

گرافیک خیلی خوب و فانتزی بازی

نابود کردن حباب های رنگی

اشتراک گذاری حباب ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود