آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Hero Go v1.5

Hero Go بر اساس بازی سنتی greedy snake همراه با نوآوری‌ها و بهبودهایی ساخته شده که هنوز گیم‌پلی ساده بازی را حفظ کرده و امکان ارتقاء قهرمان بازی را فراهم کرده است. می‌توانید 16 قهرمان بازی را با استفاده از سکه‌ها ارتقاء دهید. در آغاز بازی می‌توانید از سکه‌ها برای خرید دستیار استفاده کنید. همچنان که در بازی پیشروی می‌کنید، قهرمان بازی رشد پیدا می‌کند. کاری که شما باید در این بازی انجام دهید این است که چرخش‌های 90 درجه‌ای انجام دهید. قهرمانان به صورت خودکار به دشمنانی که در محدوده آن‌ها باشند، حمله خواهند کرد. زمانی که رهبر می‌میرد، بازی به پایان خواهد رسید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود