آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

INOQONI – a magic puzzle game v1.2

INOQONI – a magic puzzle game نام یک بازی پازل جذاب همراه با گیم پلی نوآورانه و گرافیک اچ دی بوده که به تازکی برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. در این بازی شما باید به INOQONI  کمک کنید تا بتواند از برج فرار کند. بیش از 60 اتاق در این بازی وجود داشته که بایستی از ان جا عبور نموده و مراحل را به اتمام برسانید. به سرعت از تمامی مهارت های کلیدی خود استفاده نموده و 60 پازل پیش رو را انجام دهید.

ویگی های اصلی:

وجود بیش از 60 پازل مختلف

گرافیک خیلی خوب و جذاب

رابط کاربری فوق العاده شیک

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود