آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Lucid – DayDream Screensaver FULL v1.9.6

Lucid – DayDream Screensaver یک برنامه اسکرین سیور برای دستگاه‌های اندرویدی است که به صورت خودکار هنگام شارژ شدن دستگاه فعال می‌شود. این برنامه قابلیت‌های سفارشی‌سازی فراوانی دارد و به همراه کاربردهای زیادی به شما ارائه می‌شود.

 

ویژگی‌ها :

حالت ساعت، که می‌تواند علاوه بر تاریخ و زمان، میزان باتری، آب و هوا، تماس‌های از دست رفته و غیره را نمایش دهد

در حالت RSS می‌توانید در میان وقایع مختلف در خوراک RSS خود ورق بزنید

حالت اسلاید شو که تصاویر موجود در دستگاه شما را به نمایش می‌گذارد

 

تغییرات نسخه 1.9.6 :

رفع مشکل در اندروید oreo

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود