آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Zombie Tower Defense v2.0 + data

در بازی استراتژیک دفاعی Zombie Tower Defense باید وارد دنیایی واقع‌گرایانه از آخرالزمان زامبی‌ها شوید. با زامبی‌های تشنه خون و موجودات دیگر که پس از فاجعه هسته‌ای به وجود آمدند، مبارزه کرده و باقی‌ماندگان نسل بشر را نجات دهید!

ویژگی‌ها:

بیش از 20 نوع برج برای انتخاب

بیش از 30 نوع موجود شیطانی وحشتناک

گرافیک شگفت‌انگیز

تنوع وسیع مراحل از بزرگراه متروکه در وسط صحرا تا خیابان‌های خونین شهر

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود