آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

9×9 2.1

بیایید بازی‌های شطرنج و پرچم‌های مین‌روب را با همدیگر ترکیب کنیم، نتیجه چیست؟ قطعاً بازی 9×9! دلیل نامگذاری این است که همه بازی‌ها در شبکه‌ای با 9 ردیف و 9 ستون رخ می‌دهند. یک مربع را لمس کنید تا فعال شود، امتیاز بگیرید، یک مربع دیگر را فعال کنید و امتیاز دیگری را از آن خود کنید. اما چگونه می‌توان به امتیاز هزار و میلیون رسید؟ به راحتی و با استفاده از جایزه‌ها! می‌توانید مقدار افزایش امتیاز را چند برابر کنید، آن را با تعداد زیادی جایزه ترکیب کنید و به یک قهرمان تبدیل شوید! در این بازی تعداد زیادی حالت‌های بازی مختلف خواهید یافت و از بازی کردن هیچ‌گاه خسته نخواهید شد! می‌توانید در جدول امتیازات سرویس بازی گوگل به دوستان خود و بازیکنان دیگر متصل شوید! جایزه‌ها، تم‌ها، رنگ‌ها و چیزهای دیگر را در این بازی کشف کنید!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود