آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Babas Birth | Pet Dragon Baby v1.0 + data

با استفاده از Babas Birth | Pet Dragon Baby می‌توانید اژدهای اهلی مخصوص به خود را داشته باشید! در این بازی باید از اژدهایی به نام بابا مراقبت کرده و در خانه درختی بزرگش درباره زندگی چیزهایی به او یاد بدهید. در ابتدا باید به او کمک کنید تا از تخم بیرون بیاید و در دنیای جدیدش او را در درس‌های آموزشی راهنمایی کنید. اما زندگی تنها درباره یادگیری درس‌ها نیست! این بازی همچنین شامل تعداد زیادی بازی کوچک سرگرم‌کننده مانند ترکاندن بادکنک‌ها و سوار شدن بر سورتمه‌های آبی می‌باشد!

ویژگی‌ها:

تنوع وسیعی از بازی‌ها و داستان‌ها

گیم‌پلی با پایان باز و بدون محدودیت

بدون تبلیغات و پرداخت درون برنامه‌ای

فاقد هیچ‌گونه خشونت

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • بازی خوبیه انقار ولی من نه بلدم با دیتا کار کنم و نه وقتی بازیو میریزم بلد نیستم برم توش میگه برای کامل شدن با دو انگشتتون نمیدونم چیکار کنید

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود