آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Danse Macabre: Last Adagio v1.0 + data

خواهر شما برای برای شرکت کردن در بزرگ ترین رویکرد زندگی ، شما را به یک چالش رقص دعوت می نماید. او به شما گوشزد می کند که پس از ملاقات او در مراسم رقص دیگر هرگز به هیچ عنوان او را نخواهید دید. به نظر شما چه اتفاقی ممکن است در این شب سرنوشت ساز بیوفتد ؟ شما باید این اتفاقات را در بازی Danse Macabre: Last Adagio حدس بزنید. آیا فکر می کنید که ارواح او را مجبور به این کار کرده اند ؟ شما باید از خواهر خود در برابر نفرین ده ساله ای که ارواح او را کرده اند مراقبت نموده و از او مواظبت نمایید.

 

ویژگی های اصلی:

مواظبت از خواهر خود و مراقبت کامل از او

برخورد با ارواح مختلف در بازی

حل کردن تمام معما ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود