آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Follow the Line 2D Deluxe 5.1

Follow the Line 2D Deluxe یک بازی ساده اما چالش‌برانگیز راندن است که در آن باید انگشت خود را بر روی مارپیچ‌هایی که به صورت تصادفی ایجاد می‌شوند، بکشید و خط را دنبال کنید. لبه‌ها را لمس نکنید و مراقب موانع متحرک نیز باشد. تا جایی که می‌توانید سریع حرکت کرده و قفل چالش‌های جدید را باز کنید.

ویژگی‌ها:

هر بار مارپیچی جدید به شما ارائه می‌شود

دارای گیم‌پلی روان و گرافیک فوق‌العاده

جدول امتیازات از طریق سرویس بازی گوگل

با جمع‌آوری سنگ‌های قیمتی از آنها پس از برخورد استفاده کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود