آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Escape v1.0

موشک خود را آماده کرده و با کاوش در جهان های مختلف انسان را نجات داده و جهان بیگانگان را برای همیشه تخریب نمایید. کوه ها در حال غرق شدن ، انسان ها در حال نابودی و موجودات در حال از بین رفتن هستند. انسان ها از این واقعیت وحشت کرده و هیچ کس هم نیست که آن ها را نجات دهد. در بازی Escape  شما باید تمام سعی و کوشش خودتان را به کار بگیرید و انسان ها را برای همیشه نجات داده و جلوی مرگ و میر را بگیرید. این بازی با دو حالت مختلف ارائه شده که قادر به انتخاب آن ها خواهید بود. به یاد داشته باشید که در هر مرحله با چالش های گوناگونی رو به رو خواهید شد که بایستی از پس این چالش ها برآیید.

 

ویژگی های اصلی:

مواجه شدن با چالش های گوناگون در طول روز

نجات کامل جان انسان ها در بازی

نابود شدن دنیا و جهان هستی

عرضه با دو حالت مختلف

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود