آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Metal (APEX/NOVA/GO/ADW THEME) 1.2.6

هماننند خودتان تمی منحصربه‌فرد انتخاب کنید. برخلاف سایر تم‌های فلزی، تم Metal (APEX/NOVA/GO/ADW THEME) ترکیبی عالی از رنگ‌های زنده و خوشایند را به همراه والپیپرهای با کیفیت به شما ارائه می‌کند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید بدون از دست دادن بافت فلزی، ظاهری رنگارنگ به دستگاه خود بدهید.

ویژگی‌ها:

دارای بیش از 2370 آیکان

برنامه اختصاصی برای اعمال تم

پشتیبانی از اکثر لانچرها

شامل 15 والپیپر اچ‌دی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود