آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Spin Commander v0.9.1

برای اجرای بازی Spin Commander  باید حتما و حتما از سنسور ژیروسکوپ  یا همان سنسور مجاورت گوشی اندرویدی خود استفاده نمایید. سنسور را حرکت داده  و گوشی را اینور و آن ور نمایید. این بازی یک تجربه منحصر به فرد و خارق العاده را به شما کاربران عزیز می دهد. مهارت های خود را امتحان کرده و ماموریت های خود را به انجام برسانید. آیا فکر می کنید که بتوانید به مرحله نهایی برسید ؟ بیش از ده مرحله هیجان انگیز و چالش انگیز در این بازی وجود داشته که بایستی آن ها را پشت سر بگذارید. امتیازات خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و به صورت آنلاین با دیگران بازی کنید.

 

ویژگی های اصلی:

انجام بازی با دوستان و آنلاین

گرافیک خیلی خوب بازی

انجام با سنسور ژیروسکوپ

وجود ده ها مراحل شگفت انگیز

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود