آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

12 Grapes 0.0.1

12 Grapes یک بازی مستقل است که حالا با کنترل‌های جدید و یک گیم‌پلی بسیار دشوار که حتی حرفه‌ای ترین بازیکنان را نیز به چالش می‌کشد، به اندروید آمده است. در این بازی در کریسمس، بشقاب پرنده موجودات فضایی را کنترل کنید و همه انسان‌ها را بخورید. به یک موسیقی جدید و ویژه که برای این مناسبت ساخته شده نیز گوش فرار دهید. در این بازی باید سعی کنید از حملات تانک‌ها جلوگیری کنید، 12 انسان را بخورید و پایان غافلگیر کننده بازی را کشف کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود