آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Kokoro No Tomo: Hidden Journey v1.2.1

در بازی پازل Kokoro No Tomo: Hidden Journey به دنیای Koroko و Tomo قدم بگذارید و از تنوع دنیاهای آنها شگفت زده شوید! Koroko زادگاهش ژاپن را به شما نشان خواهد داد، از مکان‌های معروف توریستی تا اتاق کوچک خودش در توکیو، در حالی که Tomo شما را به بازارهای سنتی اندونزی و اتاق به هم ریخته‌اش می‌برد!

ویژگی‌ها:

مکان‌های گوناگون را کاوش کنید

در صحنه‌های مختلف نقاشی شده اشیاء را پیدا کنید

با هر آیتمی که پیدا می‌کنید، امتیاز بگیرید

با رسیدن به امتیاز 10000 جایزه کسب کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود