آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Casualis v5.1

برنامه Casualis: Random Wallpaper به شما امکان می‌دهد بدون اینکه انگشت خود را تکان دهید، همیشه یک والپیپر جدید داشته باشید. کافیست تعیین کنید چه موقع برنامه فعال شود و کار تمام است! این برنامه به صورت دوره‌ای از میان بیش از 2000 تصویر برای شما یک والپیپر انتخاب می‌کند.

 

ویژگی‌ها:

تنظیم یک والپیپیر در هر 1/3/7 روز، هر زمانی که شما ترجیح بدهید

قابلیت انتخاب والپیپر به صورت دستی

تنظیم یک والپیپیر تصادفی با یک لمس

والپیپر را با هرکس که می‌خواهید به اشتراک بگذارید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود